Jeśli marzą się nam wakacje bez zbędnego owłosienia i bez konieczności golenia się co dwa dni, już wiosną warto pomyśleć o najskuteczniejszych metodach pozbywania się go. Choć lista takich metod jest długa, nie ulega wątpliwości, że to zabieg depilacji laserowej jest tym, który wysuwa się na pierwszy plan. Warto więc zadać sobie pytanie o to, jak się do niego przygotować.

Po pierwsze – znajdź dobry lokal

Depilacja laserowa jest wykonywana w wielu miejscach, nie w każdym jest jednak zabiegiem przynoszącym tak samo satysfakcjonujące rezultaty. Jeśli więc nie chcemy nieprzyjemnie się rozczarować, dobrym pomysłem okaże się z pewnością zapoznanie się nie tylko z ofertami kolejnych lokali, ale i z opiniami na ich temat. Pomoże to w znalezieniu takiego, w którym zabieg będzie bezpieczny i wykonany profesjonalnie.

Po drugie – stosuj się do zaleceń

Już umawiając się na zabieg warto zapytać o zalecenia odnoszące się do przygotowań do niego. W każdym salonie piękności są nieco inne, co do zasady jednak warto unikać przed zabiegiem nie tylko depilacji woskiem lub pęsetą, ale i opalania się.

Kategorie: Blog